سیستم نوبت دهی اینترنتی پزشکی

سیستم نوبت دهی اینترنتی سازگار با اچ ای اس برای تمامی مراکز پزشکی و درمانی

image
smartphone
نوبت دهی آنلاین

به صورت حرفه ای و بر اساس سیاست های مرکز درمانی برنامه ریزی کنید

smartphone
پرداخت آنلاین

طرف قرارداد با بانک خصوصی پاسارگاد جهت واریز آنی به حساب پزشکان پس از هر ویزیت ثبت شده بدون تاخیر و امنیت بالا

smartphone
شخصی سازی

بر اساس نیاز مرکز خود سیستم نوبت دهی را شخصی سازی کنید

alarm
ارسال یادآوری

ارسال یادآوری به بیماران هرزمان که نوبت شان رزرو و یا ثبت شده

alarm
تنظیم کمپین درمانی

در این سیستم شما میتوانید بر اساس نیاز بازار در روز های مشخص و یا رویداد های مختلف همرا با درصد تخفیف به بیمارانتان نوبت بدید

alarm
ویزیت آنلاین

رای زمان هایی که در مطب نیستید برنامه ریزی ویزیت بکنید و بیمارانتان را ویزیت کنید، فقط کافیه موبایلتون هماره داشته باشید

سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر لینک

این سیستم بر اساس نیاز دقیق پزشکان و مراکز درمانی برنامه ریزی می شود. فرقی نمیکند یک پزشک باشد یا کلینیک یا بیمارستان، مهمترین تمرکز این سیستم بروی رفع نیاز نوبت دهی و جذب بیمار از طریق بستر های هوشمند می باشد که توانسته مورد اعتماد تعداد زیادی از پزشکان کشور قرار بگیرد.

سیستم نوبت دهی اینترنتی پزشکی چیست؟

به مجموعه سیستم پردازشی روی اینترنت (آنلاین) که مطابق سیاست های مراکز پزشکی، برنامه ریزی می شوند و کاربران (بیماران) را از حضور و زمان سرویس دهی پزشکان مطلع میکند. سپس کاربران (بیماران) زمان مورد نظر را جهت حضور در مطب پزشک انتخاب و مبلغ حق ویزیت را به صورت آنلاین پرداخت میکنند.

ما در سیستم 2 نوع تنظیم نوبت دهی داریم:

1. تنظیم نوبت دهی آنلاین

شما به قطع یقین زمان هایی رو دارید که در مطب خود نیستید ولی مایل هستید که سرویس خود را ارائه دهید در این بخش شما می توانید به کسب و کار خودتون به صورت آنلاین و دقیقا در محیطی امن و حرفه ای ویزیت خود را داشته باشید، بیماران به صورت آنلاین برای ویزیت از راه دور شما نوبت می گیرن حتی پرداخت هزینه را آنلاین انجام می دهند و نوبت می گیرند. شما در هرجایی که باشید تنها کافیه گوشی موبایل خودتون را به دنبال داشته باشید خدمت شما کماکان در حال اجراست. برای اینکار فقط کافیه در منوی تقویم > تقویم خدمات آنلاین > افزودن تنظیم بازه نوبت دهی را انتخاب کنید و طبق سیاست های کاری که مایل هستید در روز های غیر کاریتون سرویس بدید تنظیم بفرمایید و در نهاییت روی دکمه افزودن کلیک کنید.

2. تنظیم نوبت دهی حضوری

در این بخش شما میتوانید از دو سیاست نوبت دهی استفاده کنید، تنظیم بازه نوبت دهی و تنظیم کمپین های درمانی که هرکدام بنا بر نوع نیاز شما برنامه ریزی میشود، به طور مثال شما در روز های شنبه و دوشنبه از ساعت 9 الی 3 ظهر و سه شنبه ها از ساعت 12 الی 5 مطب هستید. بقیه روز ها بیمارستان هستید یا زمان استراحت شماست.
دکتر لینک راهکار خیلی ساده ای برای شمااتخاذ کرده:
در ابتدا در منوی تقویم > تنظیم بازه نوبت دهی سیاست کاری خود را برای روز های شنبه و دوشنبه از ساعت 9 الی 3 ظهر تنظیم کنید سپس دکمه افزودن را کلیک کنید مجدد برای همین فرایند را برای روز های سه شنبه از ساعت 12 الی 5 عصر تکرار کنید. نوبت های شما ثبت شد.
تنظیم کمپین های درمانی
در این سیستم شما میتوانید بر اساس نیاز بازار در روز های مشخص و یا رویداد های مختلف همرا با درصد تخفیف به بیمارانتان نوبت بدید این سیستم در راستای جذب بیمار طراحی شده، به محض اینکه شما این رویداد رو با انتخاب نام و روز مشخص تایید کردید سیستم دکتر لینک به صورت خودکار به همه بیماران شما پیام ارسال و این رویداد را معرفی میکند.

مزایای سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر لینک

image
چرا سیستم نوبت دهی پزشکی اینترنتی دکتر لینک؟
یکی از مهم ترین مسائل برای پزشکان مسئله مالی می باشد که ما متوجه این امر مهم هستیم برای همین توانسته ایم سیستمی حرفه ای و بدون نقصی طراحی کنیم که همه فرایند های مالی بدون نقص و با بالاترین ضریب امنیتی و رمز شده با موفقیت انجام بدیم. همه اطلاعات مالی پزشکان به صورت رمز شده ذخیره می شود و به صورت محرمانه در سرور های ما نگه داری می شو د. ما به شما اطمینان می دهیم هیچگونه اطلاعاتی از سمت ما با هیچ شخص و ارگانی به اشتراک گذاشته نمی شود.
چرا باید از سیستم نوبت دهی اینترنتی استفاده کنیم؟

آقای دکتر امین عسگری ریزی فوق تخصص قلب a.asgari.ir@gmail.com

رشد و گسترش تکنولوژی آنقدری زیاد بوده که اگر همگام با این عصر تکنولوژی پیش نرویم احتمال شکست خیلی زیاده، من در دهه های گذشته روزانه بیشتر از 20 الی 30 ویزیت داشتم ولی رفته رفته این تعداد کم شد، خیلی از تفکرات بر این اساس تعریف می شه که اگر کار خوبی ارائه کنی مشتری کم نمی شه. ولی موافق نیستم چون رشد و پویایی اگر نباشد در دنیای رقابتی امروز امکان دوام آوردن خیلی کم است. بنده حتی از شبکه های اجماعی هم استفاده نمی کردم ولی با ورودم به دنیای مجازی مسیر کسب و کارم عوض شد. با مشاوره هایی که از تیم دکتر لینک به من شد دیدگاهم نسبت به حضور کسب و کارم در اینترنت به کلی عوض شد.من متوجه شدم حتی میتونم در روز هایی که مطب نیستم هم به صورت آنلاین مشاوره پزشکی خودمو پیش ببرم دقیقا با شرایط قوانینی مطبم که شامل نوبت گیری بیمارانم و پرداخت هست فرایند مشاوره ایم پیش میره. همه چی روی روال و مرتب داره پیش میره خوشحالم، مرسی دکتر لینک که این مسیر جدید رو بهم معرفی کردی..."در آخر مایل هستم به شدت به همه همکارانم این پیشنهاد رو بدم که از سیستم نوبت دهی اینترنتی دکتر لینک استفاده کنن چون من حقیقتا رضایتم جلب شده"
همین حالا از سیستم استفاده کنید
چرا باید از سیستم نوبت دهی اینترنتی استفاده کنیم؟

آقای دکتر مسعود نکویی جراح و فوق تخصص مغز و اعصاب Nekouee.m@gmail.com

حقیقتش من به خاطر موقعیت کاریم 6 ماه از سال رو ایران هستم و 6 ماه از سال رو استرالیا زندگی میکنم کلینیک ایرانم 3 روز در هفته صبح تا عصر هست و یک روز در هفته عصر تا شب گاهی هم به خاطر جراحی های فوری که پیش میاد اصلا مطب نمیرم همیشه با مشکل بر میخوردم چون بیمارانم از منشی هام وقت گرفته بودن و منشی هام مجبور بودن تعداد زیادی از بیمارانم تماس بگیرن و وقتشونو عوض بکنن. از طرفی وقتایی که ایران نیستم ایمیل ها و پیام های زیادی روی تلگرام دریافت میکنم که همیشه نمیتوتم سر موقع جوابشونو بدم که این موضوع برند من رو به خطر انداخته. مدت زیادی نیست با این تکنولوژی آشنا شدم تقریبا از ابتدای سال 2018 بوده که تونسته دقیقا نیاز من رو در حوزه پزشکی براورده کنه. سیستم نوبت دهی اینترنتی که هم حضوری بیمارانم رو ویزیت میکنم هم به صورت آنلاین این امکان رو برای من فراهم کرده تا بیمارانم رو از راه دور و تصویری ویزیت کنم."من خیلی خوشحالم که از این سیستم استفاده میکنم یه کار جالبی که کرده Notify هایی هست که صبح ها قبل از شروع به کارم برام ارسال میکنه و برنامه روزانم رو بهم اعلام میکنه""من به همکارانم پیشنهاد میکنم که این سیستم رو تجربه کنند ، تجربه ای که این سیستم بهم داده رضایت منو به خودش جلب کرده"
همین حالا از سیستم استفاده کنید
عکس هایی از محیط سیستم نوبت دهی اینترنتی

طراحی زیبا و رابط کاربری راحت

ورود به محیط دمو
ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟