درباره محصول دکتر لینک

سیستم مدیریت هوشمند مراکز روانشناسی

مراکز مشاوره و روانشناسی دارای فرآیندهای پیچیده و منحصربفرد هستند. به همین دلیل مدیریت فرآیندها نیز پیچیده و زمان‌بر است. دکترلینک برای حل و ساده‌سازی فرآیندهای پیچیده درون یک مرکز روانشناسی، نرم‌افزاری را طراحی و اجرا نموده است.

این نرم‌افزار یک ابزار قدرتمند برای کمک به مدیریت فرآیندهای مختلف در مراکز روانشناسی است. با کمک این نرم‌افزار، مدیر مرکز قادر خواهد بود همه نیاز های مدیریتی مربوط به نوبت‌دهی، جذب درمانجو، پیگیری درمانجویان، پرونده درمانجویان و فرایند مالی و حسابرسی مرکز را سازماندهی کند.

این نرم‌افزار توسط مهندسان و برنامه‌نویسان خلاق و حرفه‌ای دکترلینک و با همراهی مشاوران و روانشناسان با تجربه و دلسوز و همچنین تجربیات و نیازهای مدیران مراکز روانشناسی طراحی و اجرا شده است.

این محصول در راستای جذب و وفادارسازی درمانجویان به 6 بخش در یک کلینیک روانشناسی سرویس‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهد. این بخش‌ها شامل مدیریت کلینیک، مدیر داخلی مرکز، واحد مالی، پذیرش، درمانگران و درمانجویان می‌شود. هر کدام از بخش‌های نرم‌افزار برای این گروه‌ها منحصربفرد است و قابلیت شخصی سازی نیز دارد.

پنل‌های محصول دکتر لینک

ویژگی‌های پنل مدیریت

این پنل به طور کلی دارای دسترسی کامل از محصول دکترلینک می باشد که مقدمات اصلی کلینیک را که شامل تعریف مدیران پایین تر می باشد و همچنین می توانند درصدهای سهام را برای سهام دار تعریف کنند. در این پنل مدیرکل گزارش کاملی از عملکرد کلینیک به همراه گزارشات دقیق مالی مشاهده می کند.

مدیر کل

مدیر کل سیستم دسترسی کامل به همه ساختار های اصلی سیستم را دارد و امکان این را دارد تا نقش ها و کاربران اصلی سیستم را درست کند.

مدیر داخلی

در مراکز روانشناسی بیشترین استرس را مدیر داخلی دارد زیرا همه هماهنگی‌های بین درمانگر و پذیرش و حتی هماهنگی‌های درمانجوها را هم بر عهده دارد. این شخص مهم ترین کار را در مجموعه انجام میدهد به گونه ای که کوچک ترین اشتباه این شخص می تواند تبعات زیادی به همراه داشته باشد به همین دلیل سیستم دکترلینک با تمرکز بر روی دقت عمل، توانسته است که همه فرایند های کاری را به درستی و با حساسیت زیاد مدیریت کند.

مدیر مالی

طبق تجربه مدیر حسابداری یا حسابدار همیشه با نگرانی های زیادی و فشارهای زیادی از سمت درمانگران و مدیرکل هستند که معمولا با کلی تنش و نگرانی حساب و کتاب های کلینیک را به صورت ماهانه انجام میدهند و وقتی به ایرادی می رسند ناراحتی زیادی برایشان ایجاد می شود. دکترلینک با طراحی کامل ساختارهای مالی دقیق و حرفه ای به طور کلی و کامل همه نگرانی‌ها و اشتباهات و خطاهای محاسباتی را به صفر رسانده است. و این اطمینان را به مدیران می دهد که هیچ نگرانی از بابت محاسبات مالی آخر ماه نداشته باشند.

پنل پذیرش

ویترین هر کلینیکی بخش پذیرش آن است وقتی تیم پذیرش عملکرد مناسبی نداشته باشد می تواند خاطره‌ ناخوشی در ذهن درمانجو ایجاد کند، ما در دکترلینک توانسته ایم در کمترین زمان به بخش پذیرش این سرویس را ارائه دهیم تا در پاسخگوی به درمانجو سریع ترین زمان را داشته باشد و همه نیاز های ایشان را در دسترس داشته باشد.

ثبت درمانجو

ثبت درمانجو به ۲ صورت کامل و سریع انجام می پذیرد، در حالت کامل پرونده درمانجو توسط پذیرش انجام می شود ولی در حالت سریع ورودی اطلاعات درمانجو تنها اسم فامیل و موبایل ایشان می باشد.

ثبت نوبت

ما همواره تلاش می کردیم ثبت نوبت در سریع ترین زمان ممکن انجام شود. طبق آخرین آمار سیستمی کمترین زمانی که یک نوبت ثبت شده است در سیستم دکترلینک ۴ ثانیه بوده است.

وارد کردن مالی

در مراکز روانشناسی یک دغدغه اساسی وجود دارد و آن حساب و کتاب آخر ماه می باشد وقتی یک منشی اطلاعات مالی را وارد میکند و آن نوبت دارای چندین بخش مالی می باشد حساب کتاب آن دارای چالش می شود اما وقتی آن ویزیت دارای تخفیف یا تست باشد یا اینکه مراجعین اعلام کنند ما به طور مثال ۱۰ دقیقه زودتر از اتاق درمان خارج شدیم پس باید پول کمتری بدهیم حساب کتاب بیشتر چالش بر انگیز می شود که این چالش حساس هم توسط دکترلینک حل شده است و منشی با خیال راحت همه موارد را می تواند مدیریت کند بدون اشتباه محاسباتی یا خطاهای مالی.

پیگیری نوبت‌ها

پیگیری نوبت‌ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین ارکان مدیریتی در مراکز روانشناسی می باشد که در سیستم دکترلینک این رکن هم به صورت خودکار انجام می شود و هم به صورت دستی توسط بخش پذیرش.

پنل درمانگر

پنل درمانگر دارای حساسیت خاصی هست، به این گونه که درمانگران محترم نیاز دارند به طور دقیق نوبت های خود را مشاهده کنند و همچنین یادآوری نوبت هارا از شب قبل داشته باشند

مشاهده نوبت های آینده

ما سعی کردیم برای درمانگران موقعیتی ایجاد کنیم که با اطمینان خاطر از وضعیت نوبت های خود آگاه باشند

مشاهده پرونده درمانجو

ما در سیستم دکترلینک با ساختار پیچیده امنیتی سعی داریم تا همیشه درمانگران از امنیت پرنده های خود اطمینان پیدا کنند، لذا این سیستم به گونه‌ای طراحی شده است که هیچ درمانگری امکان مشاهده پرونده درمانجویان دیگری را ندارد، ما این قابلیت را حتی در فایل های آپلودی هم اعمال کردیم که تنها درمانگر مورد نظر امکان مشاهده پرونده های آپلود شده را دارند.

داشبود مالی و عملکردی من

ما در دکترلینک سعی در شفاف سازی کامل همه فرایند ها برای درمانگران داریم به همین منظور دو پنل کاملا اختصاصی و کامل را در سیستم طراحی کردیم که درمانگر اطلاعات دقیقی از عملکرد کاری خود و مالی ویزیت ها داشته باشد.

پنل درمانجو

پنل درمانجوها یکی از پنل‌هایی است که باید همه نیاز های کاری را با کلینیک بتواند انجام دهد ما در دکترلینک سعی کردیم که همه فرایندهای مدیریتی اعم از دریافت نوبت ثبت نام کارگاه و خرید از کلینیک را در پنل درمانجو محیا کنیم. درمانجو ها می توانند توسط پنل ثبت نام اختصاصی کنند و همچنین در مواقعی امکان را داند تا پیام اضطراری به درمانگر خود ارسال کنند.

مشاهده نوبت های خالی و دریافت نوبت

این بخش به گونه‌ای طراحی شده است که هر درمانجو می تواند درمانگر مورد نظر خود را به صورت جداگانه مشاهده کند و حتی در پروفایل درمانجو جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی وارد شود. و نوبت خالی مورد نظر را بگیرد و به صورت آنلاین پرداخت کند.

ثبت نام کارگاه و خرید فیلم

هر درمانجویی می تواند کارگاه مورد نظر خود را انتخاب کند و با پرداخت آنلاین در کارگاه مورد نظر در تاریخ مشخص شده شرکت کند.

ماژول های تخصصی دکترلینک

بستن