سرمایه گذاران و صاحبان مراکز بهداشت و درمان

هم اکنون خرید کنید ‍ دکتر لینک را تجربه کنید
healthcare centers healthcare centers healthcare centers

مدیریت در سطح کلان

هر یک از این سرمایه گذاران دارای اهداف متفاوتی با توجه به جریان درآمدی فعلی و مخارج آتی خود هستند و در رسیدن به اهداف سرمایه گذاری خود از درجه ریسک پذیری متفاوتی برخوردارند. این تخصص ماست که با در نظر گرفتن کلیه موارد لازم و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و استراتژی های مدیریتی، آمار و ارقام دقیقی از فعالیت های مشتریان و کسب و کار آنها در اختیارشان قرار دهیم.
علت پیشرفت صنعت بهداشت و درمان این است که بتواند ارائه ای در بهترین کلاس درمانی و کمترین زمان ممکن به صورت کاملاً شخصی سازی شده داشته باشد. نیازهای روز افزون و مدل های مختلف، علاوه بر انتظارات بالای بیماران و مشتریان در حوزه بهداشت، عاملی است که می توانید با کنترل اطلاعات فراوان و تبدیل آنها به اطلاعات عملی و آماده برای تصمیم، به این چالش ها غلبه کنید. این جاست که خدمات تکنولوژی هوشمند دکتر لینک مطرح می شود.
خدمات ما می توانند داده های کنونی مرکز درمانی را ارزیابی کرده، آنچه که داده های بزرگ (Big Data) برای سازمان می تواند انجام دهد را نشان دهد. درک این ارزش ها به مراکز درمانی امکان تصمیم گیری با بینش وسیع، نزدیکی بیشتر با بیماران، بهینه سازی فعالیت های خود، مقابله با تهدیدات و در نهایت متمرکز ساختن سرمایه های خود بر روی منبع جدیدی از سود سرشار پنهان در داده ها را فراهم می کند.

ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟