جذب بیمار

سیستم هوشمند جذب بیمار دکتر لینک، راهکاری برای افزایش بیمار در مطب ، کلینیک و بیمارستان
image

راهکار های ما برای جذب بیمار چیست؟

راهکار جذب بیمار واقعاً ساده است: کافی است بفهمید که درخواست و انتظار بیمار از شما چیست. درست است! به همین راحتی می‌توانید فرایند درآمدی حاصل از ویزیت را بیشتر کنید. تکنولوژی هوشمند جذب بیمار دکتر لینک به با استفاده از هوش مصنوعی یک سامانه راداری را راه اندازی کرده که توانایی شناسایی و هدایت بیماران را به سمت مراکز درمانی بر اساس گروه های درمانی مشخص شده هدایت می کند. این سیستم در اینترنت بر اساس برقراری ارتباط اولیه با افراد جامعه نوع بیماری آن ها را شناسایی و دسته بندی میکنید به صورت ناشناس مرکز درمانی معرفی میکند و همچنین بیمار ره هم به آن مرکز درمانی هدایت میکند.

image

سیستم هوشمند جذب بیمار چگونه کار میکند و چه مزایایی دارد؟

ابتدا در سیستم تعداد بیمارانی که در مایل هستید در ماه داشته باشید را مشخص کنید عدد را در سیستم وارد میکنید سیستم بر اساس سختی و یا نوع تخصصی که دارد مبلغ جذب را مشخص میکند پس از تایید وارد درگاه بانکی جهت واریز می شوید. ممکن است در ماه اول شما تعداد مشخص شده را پیدا نکنید ولی مطمئنا برای ماه های بعدی میتونید مشتری های خود را داشته باشید، این موتور برای تخصص شما نیاز به گرم شدن دارد ولی وقتی موتورش گرم شد دیگه خاموشش نمیشه.

20%  رشد بیشتر!

map

جذب بیمار

تازه فارق التحصیل رشته پزشکی شدید؟ نگران نباشید این سیستم میتونه به شما در برند شدنتان کمک بکنه جوری که سال هاست همه شما رو میشناسن

تماس بگیریدهمین الان

مشاوره رایگان
ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟