طراحی سایت پزشکی

تلاش ما در طراحی سایت پزشکی، ایجاد اعتماد در بیمار می باشد

برای مثال در گوگل جستجو کنید "جذب بیمار"، ملاحظه میکنید که ما به خاطر وسعت فعالیتمان در این حوزه قدرت و تجربه زیادی داریم
درخواست مشاوره رایگان
man
smartphone cloud
نمایش شایستگی شما در کارتان

یکی از مهمترین نکات طراحی سایت پزشکی استفاده از جملات خاص و درخور شخصیت پزشک می باشد. تیم دکتر لینک با حضور متخصصین بازاریابی و قدرت کلام بازاریابی می توانند شایستگی شما را به مراجعین و کاربران اینترنتی نشان دهند. اغراق نمیکنیم ولی شما را اون جوری که شایسته هستید معرفی میکنیم.

smartphone cloud
نوبت دهی آنلاین

استفاده از فرصت ها مهمترین عامل کسب و کاره وقتی یک بیمار به سایت شما میاد باید از همون لحظه ارتباطش با شما برقرار بشه، با راهکار های هوشمند دکتر لینک که در طراحی سایت پزشکی استفاده میکنیم استفاده از ماژول نوبت دهی آنلاین می باشد که بیمار در لحظه نوبت خودت را ثبت می کند و در زمان مشخص در کلینیک حضور پیدا میکند.

smartphone cloud
نمایش نام شما در سرچ های گوگل

همین الان اسم خودتونو در گوگل سرچ کنید، چه نتیجه ای می بینید؟ ایا سایتی با اسم شخصی خودتون میبینید؟ یا اینکه در سایت های نوبت دهی عمومی مثل دکتردکتر یا پذیرش24 یا دکترساینا اسم خودتونو میبینید؟ به نظر شما این سایت ها شخصیت کاری شما رو اونجوری که شایسته شما هست معرفی میکنن؟ با راهکار های هوشمند دکتر لینک در طراحی سایت پزشکی شایستگی شما در اینترنت با نام و برند شخصی شما معرفی میشود و به نمایش همگان گذاشته میشود

برای داشتن یک سایت پزشکی آماده اید؟

اصلا کار سختی نیست، فقط کافیه یک آدرس برای سایتتون انتخاب کنید و به ما بگید تا براتون در چند روز کاری کوتاه سایتی درشایستگی شما آماده کنیم و در اینترنت بدرخشیدو به بیمارانتان و حتی دوست یا آشنایان خود معرفیش کنید. و از داشتن یه سایت شیک لذت ببرید، شما حتی میتونید به زبان انگلیسی سایتتون رو داشته باشیم که در سفر های بیرون از ایران کانال های ارتباطی زیادی برقرار کنید. سایت شما ویترین کسب و کارشماست. همین الان برای نمونه اسم خودتونو با یه خط تیره و تخصصتون بنویسید و یک دات کام یا دات آی آر بهش اضافه کنید، ببینید دوستش دارید؟ ما برای شما ثبت جهانیش میکنیم و شما رو به جهان معرفی میکنیم.

phone icon
تماس بگیرید
ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟