دکتر لینک چگونه به یک پزشک کمک میکند؟

تکنولوژی دکتر لینک به پزشکان یک راهکار مدیریتی جهت درمان بیماران ارائه میکند که تمامی فرآیندهای مدیریتی از لحظه ورود یک بیمار تا بهبود کامل را پوشش می دهد.

دکتر لینک به عنوان یک سیستم نوبت دهی

ممکن است مانند هر پزشک دیگری نیاز به یک سیستم نوبت دهی امن و راحت داشته باشید تا بیماران بتوانند از طریق اینترنت، زمانی را برای ویزیت توسط شما تنظیم کنند و نوبت بگیرند دکتر لینک نه تنها یک سیستم نوبت دهی آنلاین به بیماران شما ارائه میکند بلکه برای نوبتهای داخلی که توسط منشی یا کارمندان شما ارائه داده می شود، هم راهکار دارد. علاوه بر این شما میتوانید با بیماران خود از طریق بستر ویدیویی که ما فراهم کرده ایم از راه دور در ارتباط باشید و فرآیند درمانی آنها را کنترل کنید یا به آنها مشاوره بدهید.

دکتر لینک به عنوان یک سیستم مدیریتی برای مطب یا کلینیک شما

شاید تا به حال پیش آمده باشد که بخواهید از وضعیت ورودی ها و خروجی های مالی مطب خود مطلع شوید اما به خاطر شیوه های مختلف پرداخت، تجمیع همه موارد سخت یا زمانگیر باشد.
یا اینکه بخواهید آمار دقیقی از مراجعاتی که به شما شده است داشته باشید. یا در زمان مراجعه بیماران، نیاز داشته باشید که در مورد فرآیندهای قبلی درمان بیمار بیشتر بدانید تا تشخیص دقیقتری صورت گیرد. یا بخواهید پرونده بیمار خود را سریعا بازبینی کنید. یا اینکه بدانید چه داروهایی برای بیمار قبلا تجویز کرده اید و...
ما برای مدیریت، نوبت دهی و هر فرآیند دیگری که به آن ممکن است فکر کنید برای شما راهکار داریم!

ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟