سیستم هوشمند مدیریت مطب، کلینیک و بیمارستان

مأموریت ما سازماندهی، امن سازی و در دسترس قرار دادن اطلاعات پزشکی و درمانی می باشد

تکنولوژی دکتر لینک بیش از هفت سال در زمینه هوشمند سازی سیستم های مدیریت مراکز بهداشت و درمان فعالیت دارد و سعی نموده در جهت نیاز مدیریت مطب، کلینیک و بیمارستان سیستمی با انعطاف پذیری بسیار بالا که جوابگوی تمامی تخصص های پزشکی می باشد ارائه دهد.

تعریف جدید از مدیریت مطب و کلینیک در قرن 21

مدیریت مطب و کلینیک پزشکی در 3 مرحله با حضور پزشک، دستیار یا منشی صورت میگیرد. این سه مرحله شامل برنامه ریزی، سازماندهی، کنترل فرایند است که با یک بستر هوشمند میتواند زمان را مدیریت کرده و در راستای رضایت و جذب بیمار مجموعه پزشکی خود را قدرتمند معرفی کرد.
smartphone cloud
برنامه ریزی

برنامه‌ریزی، فرایندی برای رسیدن به اهداف در مدیریت مطب و کلینیک پزشکی ست. بسته به نوع مرکز درمانی، هر برنامه می‌تواند که بلندمدت، میان‌مدت یا کوتاه‌مدت باشد. برای پزشکانی که سال هاست مطب داری میکنند و امروز به رکود خورده اند، برنامه‌ریزی، مهم‌ترین و کلیدی‌ترین و آسان‌ترین سند برای رشد است. برنامه‌ریزی برای مدیریت مطب و کلینیک می‌تواند، نقش مهمی در کمک به جلوگیری از اشتباهات یا فرصت‌های پنهان در ایجاد رضایت و جذب بیمار بازی کند. برنامه‌ریزی به پیش بینی آینده و ساختن آینده تا حدودی قابل تصور کمک می‌کند. آن پلی است بین آنجایی که هستیم و آنجایی که می‌خواهیم برویم.

smartphone cloud
سازماندهی

سازمان‌دهی پس از برنامه ریزی برای مدیریت مطب و کلینیک پزشکی پزشک یا مدیر کلینیک و مطب مسئولیت‌های مورد نظر را تشخیص داده، افراد را مورد آنالیز قرار می‌دهد و تقسیم وظایف میکند. این تقسیم وظایف بین خود، دستیار یا منشی صورت میگیرد. و پس از آماده سازی ابزار مورد نیاز در حیطه مدیریت مطب و کلینیک سیاست های کاری خود را با این ابزار برنامه ریزی و وارد میکند. این مرحله ممکن است شامل بازبینی مرکز، تعریف دقیق از سرویس ها، برنامه ریزی زمان های حضور پزشک یا پزشکان، نوع تبلیغات و بازاریابی بیمار و همچنین برنامه ریزی جهت ایجاد کمپین های درمانی برای ایجاد رضایت و جذب بیمار جدید بباشد. هدف، ایجاد محیطی بهینه جهت عملکرد مؤثر و نتیجه‌بخش است.

smartphone cloud
کنترل فرایند

کنترل فرایند در مدیریت مطب و کلینیک امری بسیار مهم و حیاتی می باشد، این کنترل می تواند همه فرایند ها را از لحظه ورود بیمار، دریافت نوبت، ویزیت بیمار، تشخیص و تجویز دارو تا شروع دوران درمان و حتی پس از درمان در پیگیری درمان تنها با چند کلیک همراه پزشک یا مدیر مرکز باشد. اندازه گیری و مشاهده خطا ها در این مسیر مهم میتواند چشم انداز های زیادی را برای یک مجموعه پزشکی دربرداشته باشد که همگی در راستای ایجاد رضایت و وفاداری بیماران قدیمی و جذب بیمار جدید می باشند.

ماژول های مورد نیاز برای مدیریت مطب، کلینیک و بیمارستان
ساختار حرفه ای که در دکتر لینک می باشد به صورتی طراحی شده که پزشکان بتوانند بدون نیاز به دانش کامپیوتر از سیستم هوشمند مدیریت مطب، کلینیک و بیمارستان دکتر لینک بهره برده و خدمت رسانی بهتری به بیماران خود داشته باشند.
online-medical-appointment-system
سیستم نوبت دهی پزشکی
بیشتر بدانید
ehr
پرونده الکترونیک پزشکی
بیشتر بدانید
patient-gain
سیستم هوشمند جذب بیمار
بیشتر بدانید
follow-up
سیستم هوشمند پیگیری درمان
بیشتر بدانید
online-consulting
سیستم هوشمند مشاوره آنلاین
بیشتر بدانید
case
طراحی تخصصی سایت پزشکی
بیشتر بدانید
ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟