مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی با نرم‌افزار دکترلینک

  دکتر لینک | مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی با نرم‌افزار دکترلینک

نرم‌افزار دکترلینک کمک می‌کند، کلینیک‌های روانشناسی در بودجه و وقت‌شان صرفه‌جوئی کرده و با کمک اتوماسیون نمودن کارها، وقت خود را صرف انجام کارهای مهم‌تر کنند.

در هر جایی و در هر کاری، زمان خیلی مهم است. مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی هم از این قاعده مستثنی نیست. هر چه در مدیریت زمان بهتر عمل کنید، می‌توانید کارهای بیشتری را انجام دهید و در نهایت درآمد بیشتری کسب کنید. مدیریت زمان به کل فرآیند درون کلینیک مربوط می‌شود. فرقی نمی‌کند که می‌خواهید یک تماس پیگیری با بیمار بگیرید، تولد درمانجویان را تبریک بگوئید، رویدادها را هماهنگ کنید یا لیست کارهایتان را تنظیم کنید. در هر صورت مدیریت زمان نفش مهمی در پیشبرد موفقیت‌آمیز کارهای کلینیک دارد.

مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی

مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی با دکترلینک

با خرید یک نرم‌افزار مانند سیستم هوشمند دکترلینک و استفاده از آن به راحتی می‌توانید زمان را در کلینیک‌تان مدیریت کنید. در بازار نرم‌افزارهای مدیریت کلینیک کم نیستند؛ ولی بسیاری از این نرم‌افزارها شاید آنطور که باید برای یک کلینیک روانشناسی کارایی داشته باشند، فایده ندارند. اگر قرار است هزینه کنید و ابزاری خریداری کنید، ابزاری بخرید که همه کارها را انجام دهد. با این کار در وقت و بودجه خود صرفه‌جویی کنید.

با استفاده از نرم‌افزاری مانند نرم‌افزار دکترلینک می‌توانید، خیلی از کارها را اتوماتیک انجام دهید. با اتوماسیون نمودن کارهای تکراری و وقت‌گیر می‌توانید زمان زیادی را برای خود بخرید. و وقت خود را صرف کارهای مهم‌تر مانند ویزیت مراجعین بپردازید.

مزایای مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی

1-با استفاده از این نرم‌افزار اطلاعات مراجعین در پرونده‌های الکترونیک نگه‌داری می‌شود. در نتیجه علاوه مدیریت دقیق و نگه‌داری آسان این پرونده‌ها، دسترسی به اطلاعات پرونده آسان و سریع انجام می‌شود و لازم نیست، مدت زمان زیادی را برای پیدا کردن یک پرونده در بین انبوه پرونده‌های کاغذی بگذرانید، در ضمن بازیابی اطلاعات پرونده هر درمانجو به سرعت انجام می‌شود و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌گردد.

2- با سیستم نوبتدهی، درمانجویان به صورت آنلاین اقدام به ثبت نوبت خود می‌کنند. در نتیجه زمان تیم پذیرش یا منشی مطب و هم درمانجویان برای ثبت نوبت ذخیره می‌شود.

3- با سیستم پیگیری درمان، یک روز قبل از قرار ملاقات، تاریخ و ساعت ملاقات برای درمانجو پیامک می‌شود. بنابراین لازم نیست تیم پذیرش، با تماس‌های تلفنی قرار ملاقات را تک به تک به درمانجویان یادآوری کنند. به این ترتیب به علت فراموشی نوبت یا تاخیر زمان‌دهی نوبت‌ها به نحو احسن انجام می‌شود.

4- با سیستم نوبتدهی دکترلینک، با محاسبه زمان لازم برای هر درمانجو، ساعت حضور در کلینیک به درمانجو اطلاع داده می‌شود. در نتیجه از انتظار طولانی درمانجو در کلینیک خودداری می‌شود.

5- در این نرم‌افزار سهم دقیق هر درمانگر و گزارشات مالی مربوط به تمام ویزیت‌ها ثبت می‌گردد، در نتیجه لازم نیست وقت مدیریت کلینیک یا پرسنل صرف جمع‌اوری گزارش ویزیت‌ها و محاسبه سهم درمانگران و کلینیک گردد.

مزایای مدیریت زمان با نرم‌افزار دکترلینک

1-مدیریت تقویم

با استفاده از این ویژگی نرم‌افزار می‌توانید، نوبت‌ها، رویدادها یا فعالیت‌ها را مستقیما ایجاد کنید. فقط با چند کلیک ساده می‌توانید هر نوبت، فعالیت، جلسه یا رویدادی را به تاریخ و ساعت مشخصی اختصاص دهید.

مدیریت تقویم در نرم‌افزار دکترلینک

2-لیست برای انجام کارها

به عنوان یک فعالیت اصلی مدیریت زمان، لیست نوبت‌های هر روز، هر هفته و هر ماه، به خوبی سازماندهی می‌شوند. همه نوبت‌ها، فعالیت‌ها، جلسه‌ها و یادآوری‌ها در تقویم‌تان قابل مشاهده هستند.

3-مدیریت اجرایی

همه رویدادها و فعالیت‌هایی که در نرم‌افزار ثبت می‌کنید ممکن است هنگام پیگیری و ارزیابی عملکردتان در دستیابی به اهداف تعیین شده در نظر گرفته شوند. تمام اهداف، دستاوردها و عملکرد کلی‌تان را می‌توانید در داشبورد ارزیابی کنید.

4-ویژگی‌های دیگر

نرم‌افزار مدیریت کلینیک فقط ابزاری برای مدیریت زمان در کلینیک روانشناسی نیست، بلکه بسیار فراتر از آن است. این ابزار به شما در مدیریت ارتباط با درمانجویان کمک می‌کند. همچنین با اتوماسیون کردن برخی از فعالیت‌ها به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. این ابزار در جذب بیمار و تبلیغات کلینیک و کاهش هزینه‌ها نیز بسیار موثر است. در کل این نرم‌افزار باعث می‌شود، از نقطه نقطه فعالیت کلینیک‌ـان مطلع باشید. این نرم‌افزار راه موفقیت را برایتان هموار کرده و باعث افزایش درآمد می‌شود.

کلام پایانی

مدیریت زمان در همه بیزینس‌ها مهم است. همه دوست دارند از وقتی که دارند نهایت استفاده را ببرند و درآمد بالایی را تجربه کنند، کارهای زیادی انجام دهند و در عین حال سریع و ساده از کنار چیزی رد نشوند. برای این کار باید زمان را به خوبی مدیریت کنند. برای مدیریت زمان ابزارهای متعددی وجود دارد؛ ولی بسیاری از این ابزارها برای یک کلینیک روانشناسی مفید نیستند و استفاده از آن‌ها موجب اتلاف وقت و بودجه می‌شود.

به کمک مدیریت زمان با نرم‌افزار دکترلینک تحول اساسی در کلینیک خود ایجاد کنید. در مقاله بالا هر آنچه لازم بود بیان شد. اگرمطلب یا سوالی دارید در کامنت از ما بپرسید یا با شماره‌های 09120044824 و 02122067635 تماس بگیرید.

تگ های مربوط به مقاله فوق در مورد مدیریت مراکز مشاوره و روانشناسی

اشتراک گذاری:
0

دیدگاه شما:

*