تاثیر شبکه های اجتماعی در جذب بیمار

  دکتر لینک | تاثیر شبکه های اجتماعی در جذب بیمار

امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی بین تمام افراد جامعه فراگیر شده است پس فکر خوبی است اگر شما هم از این مسئله به نفع کسب و کار و فروش خود استفاده کنید و با قابلیت به اشتراک گذاشتن خدمات این امکان را به بیماران خود بدهید که به سادگی به کمک شبکه های اجتماعی برای شما مشتری جذب کنند، برای درک بهتر این موضوع در ادامه با ما همراه باشید.

1. افزایش ترافیک

به محض به اشتراک گذاری مطالب شما در شبکه های اجتماعی توسط هر بیمار، دوستان و خانواده ی آنها قادر به دیدن مطالب سایت شما هستند. آنها می خواهند ببینند این درمان توسط کدام پزشک ارائه می شود و به همین دلیل علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر می شوند. مصرف کنندگان مدرن همیشه دوست دارند جزو اولین کسانی باشند که خدمت جدیدی را امتحان می کنند. مشتری های خود را تشویق کنید تا به صورت فعال مطالب شما را به اشتراک بگذارند و با انجام اینکار می توانید انتظار بازدیدهای جدید از دنبال کننده های جدید را داشته باشید.

2. توصیه ی دوستان به عنوان اهرم اصلی

استفاده از ابزارهای شبکه های اجتماعی در طراحی سایت به مشتری های شما این امکان را می دهد که خدمات شما را با دوستان و خانواده ی خود به اشتراک بگذارند. وقتی دنبال کننده های شما توصیه ی دوستان خود در مورد یک درمان را می بینند اعتماد بیشتری پیدا می کنند. بیمارانی که شما را به اشتراک می گذارند در حقیقت به مطب شما اعتبار می بخشند که همین مورد در میزان موفقیت بیشتر شما نقش مهمی دارد. بیشتر مصرف کنندگان، در هنگام خرید، توصیه ی دوستان و خانواده ی خود را در اولویت قرار می دهند. پس بهتر است از این فرصت طلایی استفاده کنید و روند به اشتراک گذاری مطالب در سایت خود را ساده تر کنید.

3. برندسازی

شبکه های اجتماعی به شما کمک می کنند تا نام برند خود را بر سر زبان ها بیندازید. استفاده از شبکه های اجتماعی باعث می شود که برند شما توسط افراد بیشتری دیده شود. نکته ی اساسی این است که هر دنبال کننده دوستانی با سلیقه ی تقریبا مشابه هم دارد و همین باعث می شود که آنها علاقه ی بیشتری برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شما و خدمات شما داشته باشند.

اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی را در وب سایت خود فعال کنید

استفاده از ابزارهایی برای به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی باعث افزایش بازدیدهای شما و تبلیغات به شیوه ی دهان به دهان و در نهایت فروش بیشتر برای مطب تان می شود. وب سایت به شما امکان استفاده از ابزارهای قدرتمندی را برای به اشتراک گذاری مطالب می دهد. بیایید با هم چند مورد از ویژگی های این ابزار را مرور کنیم.

به اشتراک گذاری مستقیم خدمات به جای مطالب

برخلاف سایر ابزارهای موجود، شما قادر خواهید بود خدمات مطب را به راحتی با دوستان خود به اشتراک بگذارید به طوریکه توضیحات خدمت، قیمت و سایر ویژگی های آن به راحتی قابل رویت باشد.

تشویق مشتریان برای به اشتراک گذاری

با استفاده از این ابزار قادر خواهید بود برای بیماران خود برنامه ای را در نظر بگیرید که با اشتراک گذاری خدمات تان، بتوانند از کوپن تخفیف شما استفاده کنند و به این ترتیب افراد بیشتری را تشویق کنید تا خدمات شما را به اشتراک بگذارند.

تکنولوژی دکتر لینک میتواند به شما عزیزان در فرآیند فروش، جذب بیمار و تبلیغات کمک نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما در تماس باشید.

مقالات مرتبط:

راهنمای استفاده از شبکه های اجتماعی برای پزشکان

اشتباهات معمول بازاریابی در شبکه های اجتماعی

آداب حضور در شبکه های مجازی، برای پزشکان 

آشنایی با ایمیل مارکتینگ و اشتباهات تازه‌کارها

تگ های مربوط به مقاله فوق در مورد مدیریت مراکز مشاوره و روانشناسی

اشتراک گذاری:
0

دیدگاه شما:

*