آموزش دکترلینک - بخش پنجم: مدیریت درمانجو و پرونده الکترونیک درمانجو

  دکتر لینک | آموزش دکترلینک - بخش پنجم: مدیریت درمانجو و پرونده الکترونیک درمانجو

به بخش پنجم آموزش سیستم مدیریت دکتر لینک خوش آمدید، امیدوارم بتونم توی این آموزش بهترین اطلاعات رو درمورد پرنده الکترونیک درمانجو داشته باشم.

این بخش نیاز داره که شما آموزش های قبلی منو درمورد سیستم دکتر لینک مطالعه کنید پس لطفا از لینک های زیر مطالب رو خوب مطالعه کنید:

آموزش دکترلینک - بخش دوم: مدیریت کاربران

آموزش دکترلینک - بخش سوم: تعریف سرویس ها، تست ها و تنطیم نوبت ها

آموزش دکترلینک - بخش چهارم: ثبت و پذیرش درمانجو

این بخش خیلی بخش کارامدی برای مراکز درمانی و روانشناسی به خصوص درمانگران و پزشکان می باشد که می توانند پرونده بیمار یا درمانجو را با ساختاری استاندارد مشاهده کنند.

در این بخش قسمت های مختلف مدیریتی نهفته اس که هرکدام می تواند در راستای وفادار سازی بیمار کمک شایانی کند.

در هر جایی از  سیستم اسم بیمار را کلیک کنید وارد این صفحه پرونده می شوید.

پرونده درمانجو یا بیمار - توضیحات

آموزش بیمار

این صفحه مجموعه توضیحات درمانجو یا بیمار می باشد که بخش مدیریت یا پذیرش برای آگاهی بیشتر از این شخص در این بخش می نویسد هنگامی که اینجا توضیح نوشته باشد در داشبورد اصلی پشت اسم درمانجو یا بیمار یک علامت یادداشت نمایش داده می شود که اپراتور ها یا بخش پذیرش متوجه نکات مهمی در خصوص ایشان می گردند.

پرونده درمانجو یا بیمار - شرح حال مراجع

آموزش دکتر لینک

این فرم در هنگام ثبت مراجعه تکمیل شده و می توانید در بخش تنظیمات ویرایش کامل اطلاعات آن را تغییر دهید.

پرونده درمانجو یا بیمار - تاریخچه اعتبار

آموزش دکتر لینک

هنگامی که یک بیمار یا درمانجو تمایل به شارژ اعتبار خود می باشد در این صفحه امکان شارژ آن وجود دارد که می توانید با کلیک روی افزایش اعتبار آن را شارژ نمایید به هنگام شارژ اعتبار درمانجو یا بیمار می تواند از سرویس های نوبت گیری، خرید فیلم یا خرید بلیط کارگاه استفاده کند.
در صورتی که کسی مایل به بازگشت اعتبار خود می باشد بسته به نوع سیاست مرکز خود می توانید اعتبار را کاهش یا صفر نمایید. همچنین در این صفحه می توانید لیست خرید هایی که توسط اعتبار انجام شده اند را مشاهده نمایید.

پرونده درمانجو یا بیمار - فایل ها

آموزش دکتر لینک

اگر پیغام " اتصال به اف تی پی برقرار نیست" داده شد باید آموزش های بخش اول را مجدد دوره کنید

در این بخش هرگونه فایل یا مدرک درمانی برای درمانجو دارید و میخواهید به پروفایل بیمار پیوست گردد را می توانید از این بخش آپلود کنید، درصورتی که یک درمانگر بهش اضافه کنید آن فایل تنها و تنها توسط آن درمانگر قابل روئیت یا حذف می باشد.

همه فایل هایی که از این بخش آپلود می شود توسط الگریتم پیچیده و حرفه ای رمزگذاری و آپلود می شود و امکان دسترسی برای هیچکس وجود ندارد، پس با خیال راحت پرونده های بیمار یا مراجعین را آپلود کنید.

پرونده درمانجو یا بیمار - اطلاعات دموگرافیک

آموزش دکتر لینک

در این بخش همه اطلاعات شخصی بیمار یا درمانجو قابل مشاهده است.

پرونده درمانجو یا بیمار - نوبت ها

آموزش دکتر لینک

در این بخش کلیه نوبت های ثبت شده یا لغو شده بیمار را می توانید به اساس تاریخ مشاهده کنید و هرکدام اطلاعات نوبت ها را می توانید بررسی کنید

رزرو نوبت چیست؟ این دکمه ماله زمانی است که شما نوبت خالی برای یک درمانگر ندارید و بیمار یا درمانجو اسرار دارد که نوبتی برای فلان درمانگر یا پزشک میخواهد و شما ایشان را در لیست انتظار قرار می دهید در صورتی که روز مورد نظر نوبتی لغو یا کنسل شد شما با مشاهده لیست رزرو ها می توانید افرادی که در لیست بودن را پیدا کنید و نوبتشان را ثبت کنید.

پرونده درمانجو یا بیمار - درمانگران

آموزش دکتر لینک

در این بخش شما می توانید همه سوابق ارتباطی درمانجو یا بیمار را با پزشک یا درمانگر مشاهده کنید به همراه تعداد ویزیت هایی که با آن ها داشته اند.

پرونده درمانجو یا بیمار - نسبت

آموزش دکتر لینک

این بخش مناسب برای مراکز روانشناسی می باشد که می تواند نسبت یک شخص را تعریف کرد و حتی نوبت های اشتراکی برای ایشان تنظیم کنید

پرونده درمانجو یا بیمار - کارگاه و فیلم

آموزش دکتر لینک

ثبت نام کارگاه یا فیلم: در صورتی که میخواهید درمانجو یا بیمار را یا کاربر را در کارگاهی ثبت نام کنید می توانید از این صفحه اقدام کنید. ساختار های مالی و پرداختی کاملا مشابه فرایند های مالی نوبت گیری است.

این ساختار پرونده یکی از نمونه های استانداردی است که در دنیای مدرن مدیریت درمان استفاده می شود.

امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید و کمک شایانی به مرکز درمانی یا روانشناسی شما کرده باشد.

 

سوالی دارید؟ از من یا همکارانم روی واساپ بپرسید: ۰۹۳۹۲۲۳۰۰۴۸

تگ های مربوط به مقاله فوق در مورد مدیریت مراکز مشاوره و روانشناسی

اشتراک گذاری:
0

دیدگاه شما:

*