درباره ما
راه حل های دکتر لینک، نیاز های پیچیده ی مراکز بهداشت و درمان را از ورود بیمار تا درمان کامل پوشش می دهد، همچنین زنجیره ی تدارکات، و درخواست های حوزه صنعت بهداشت و درمان را به صورت یکپارچه درقالب ERP و HRP. فراهم می کند
شرکتی دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی
به ما ملحق شوید دکتر لینک را تجربه کنید
about
technology accepeting cloud

مطابق با تکنولوژی روز

ما تیمی هستیم از افراد متخصص که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز دنیا داریم.

team work cloud

روحیه کار تیمی

کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، دکتر لینک را بر پایه اصول گسترش دادیم.

attract cloud

افراد متخصص و باهوش

همه افراد تیم دکتر لینک از سطح سواد بالا برخوردار هستند یعنی دقیقا به کاری که در هر قسمت انجام می دهند اشراف کامل اطلاعاتی دارند.

دکتر لینک از کجا آغاز کرد؟
همگی یک هدف داریم و یک مسیر را انتخاب کردیم
در اوایل سال ۸۹ تیم دکتر لینک برآن شد تا در جهت ارتقاء سطح کیفی مراکز بهداشت و درمان قدم بردارد و در این راستا کار خود را با تحقیقات گسترده در این زمینه آغاز کرد. پس از یکسال، دکتر لینک موفق به تولید اولین سخت افزار VoIP برپایه Asterisk،با هدف نوبت دهی به بیماران به صورت تلفنی شد. تیم دکتر لینک در پروژه بعدی خود، به این فکر افتاد برای اولین بار در سطح ایران و جهان، سرویسی را به منظور بهبود روند بیماران در طول مسیر درمانی در سطوح مختلف پزشکی ایجاد نماید. بدین منظور، تحقیقات و بررسی های زیر ساختی تا اواخر سال ۹۳ به طول انجامید و اواسط سال ۹۵ اولین سرمایه گذار شخصی توسط تیم دکتر لینک جذب و تجهیزات اولیه این تکنولوژی هوشمند اعم از سرور قدرتمند IBM خریداری و در دیتاسنتر پارس آنلاین Co-locate شد. حساس بودن اطلاعات پزشکی، تیم را به این مهم رساند که امنیت سیستم را با افزودن سخت افزار های امنیتی تأمین و با همکاری بهترین شرکت های امنیتی داخلی و اشخاص متبحر در زمینه هک و امنیت، امنیت سیستم را بالا برده و آن را به استانداردهای جهانی برسانند. یکی از موفقیت‌های چشمگیر تیم سخت‌کوش و خلاق دکتر لینک، ابداع یک تکنولوژی بسیار هوشمند در زمینه پزشکی است. درواقع این سیستم بر اساس قوانین و ماژول های بستر های ERP-CRM برای مدیریت دقیق و کامل مراکز بهداشت و درمان به وجود آمده است. با افتخار و غرور اعلام می کنیم که دکتر لینک رقیب سرسخت ماژول های SAP , ORACEL در ایران اسلامی است، که به صورت کاملاً بومی و ایرانی در خاک ایران عزیزمان توسعه یافته است.
ما باور داریم

در جامعه بشری سهمی داریم که حرکتی مثبت به سمت تعالی داشته باشیم

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز دارند، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، دکتر لینک را بر پایه اصول شش گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم.با باور کردن ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت پزشکی، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم.ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح دانش مدیریت دقیق مراکز بهداشت و درمان را در ایران بهبود بخشیم.ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.
ارسال پیام
درخواست مشاوره
چه ساعتی تماس بگیریم؟