نرم افزار مدیریت کلینیک و درمانگاه دکتر لینک، سیستم جامع و یکپارچه ای است که با استفاده از آن می توان انواع مراکز پزشکی و درمانی اعم از کلینیک و درمانگاه، مطب، بیمارستان، مراکز پاراکلینیک انواع آزمایشگاه ها و عکسبرداری، داروخانه ها و باشگاه های سلامت و ورزشی را کنترل و مدیریت نمود.
این نرم افزار با محیط ساده و کاربر پسند عملیات مدیریت اطلاعات بیماران و پذیرش مراجعین به مرکز پزشکی را در کوتاهترین زمان انجام داده و برای مدیریت درمانگاه یا مطب گزارشات آماری کامل و متنوع ارائه می کند.

تماس با ما:

021-284293
021-284291

info@epost.drlink.technology

آخرین نوشته های وبلاگ

کیفیت بیشتر در خدمات ارائه شده و بالابردن دقت در سود دهی

کیفیت بیشتر در خدمات ارائه شده و بالابردن دقت در سود دهی

اطمینان حاصل کنید که ارتباط داده ها با راه حل های دکتر لینک برای کدگذاری بهداشت و درمان،  بدون آسیب باقی می مانند. از پذیرش اولیه بیمار تا درمان و صورت حساب کل فرآیند های پزشکی را با داده های کد گذاری شده و مشخص برای تشخیص بیماری بهتر کنید، و فرآیند های صورت حساب اصلاح شده را با اطمینان از این که صورت حساب و داده های مدیریت، کامل و تصحیح می شود بهبود بخشید. همچنین  دستورات را از طریق تجزیه و تحلیل ها و آمار اصلاح کنید. با کسب بینشی عمیق تر در مورد درآمد ها می توانید از تصمیمات مصمم تر و درست تر آگاه شده و منافع را افزایش دهید.

صورت حساب بیمار

دسترسی متقابل به عملکرد های ادغام شده صورت حساب ها و اطلاعات مالی

طبقه بندی دقیق انواع پرداخت ها و صورت حساب های مالی دکتر لینک، مدیریت صورت حساب ها، ارتباط پرداختی، دریافتی، و ادعاهای ذکر شده را حمایت می کند. بنابراین، می توانیم بهره وری کاربران و منافع بیمار را افزایش داده و سطوح پرداختی را به طرز چشمگیری کنترل کنیم.  به نقدینگی بیشتر خوش بین باشید.

راهکارهای تعهد بیمار

مراقبت را بیمار-محور با مشارکت خود بیمار ایجاد  کرده تا سلامتی بهتر و روند مدیریت عالی تر ایجاد شود.

تجربیات بیماران،  مراکز درمانی و پرستاران را با مراقبت های بیمار-محور که با راه حل های مشارکتی بیمار با کمک دکتر لینک حمایت می کند اصلاح کنید. با دکتر لینک می توانید :

روند درمان را بیرون از مرکز درمانی هدایت کنید.
شرایط سلامت را پیش از موضوعات مطرح شده کنترل کرده و به بیماران کمک کنید تا بعد از درمان، سالم باقی بمانند.

لینک های بهداشتی

 • افراد را با مدیریت صحیح سلامت خود و سبک زندگیشان آشنا کنید.   
 •     با بیماران ارتباط های تصویری و صوتی جهت چک آپ های دوره ای داشته باشید.
 •     با بیماران ارتباط های اجتماعی در شبکه های اجتماعی برقرار کنید.
 •     با بیماران آموزش های متعدد بهداشت و درمان در سطوح مختلف ارتباطی داشته باشید.
 •     به بیماران کمک کنید که سبک زندگی سالم را از طریق موبایل (APP) بهبود بخشند .
 •     محدودیت های پزشکی افراد را از طریق وسایل ارتباطی موبایل (APP) دنبال کنند.
 •     درباره ی محدودیت های پزشکی مهم آگاه شوند.
 •     افراد را با اهداف سلامت و پیشرفت های رو به رشد آموزش دهید.
 •     دیدگاه های سلامت افراد و داده های فعالیتی را مورد بررسی قرار دهید.

 

پایه و اساس تعامل در سلامت (برای مدیران مراکز بهداشت و درمان)

مراقبت خویش مدیریتی (Self-managed) را بر اساس تعامل در سلامت اصلاح کنید.

مشارکت بیمار را در درمان شرایط  مزمن با راه حل های دکتر لینک که اساس مشارکت سلامت را با موبایل (APP) و بر پایه ی تکنولوژی ابری دکترلینک فراهم می کند حمایت کنید. این راه حل ها به شما اجازه می دهند که:

پزشک را قادر سازید تا با استفاده از وسایل پزشکی محدود بر روی سلامتی بیمار متمرکز شود.

به پزشک اجازه دهید تا به اطلاعات بیمار دسترسی داشته باشد بنابراین می توانید روند سلامتی بیماران دارای موقعیت خطرناک و عدم پیروی از رژیم های دارویی را مشاهده کنید.

با بیماران، خانواده ها، پرستاران و کارشناسان قبل و بعد از مراقبت همکاری نمایید.

 

به تمام موقعیت های پزشکی، به موقع پاسخ دهید.

به موقع مراقبت بیمار را با تکنولوژی دکتر لینک برای برنامه ریزی، سفارش، خدمات ثبت مرتبط با تشخیص، جراحی، و درمان ارتقا دهید. دستورات را در یک بانک جامع قرار دهید. به عملکرد های برنامه ریزی شده خاص، راحت و هماهنگ شده اعتماد کرده تا سهولت، تکلیف و اختیارات منابع پزشکی را تایید کنند و اطلاعات خدمات ارائه شده را راه اندازی کنید. تکنولوژی دکتر لینک، راه اندازی منظم واحد های خدماتی و تسهیلات مراقبتی که هم موجب رضایت بیمار و هم رضایت پزشک می شودبهبود ببخشید.

 

تکنولوژی هوشمند دکتر لینک همراهی امن و همیشگی

 • داده های بیمار را با کمترین زحمت هماهنگ و تحلیل کنید. 
 • با داده های موجود در نرم افزار موبایل دکتر لینک مراقبت را بهبود ببخشید
 • به مراقبان و همراهان بیمار اجازه داده می شود تا به داده های بیمار از طریق موبایل در هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشند.
 •  سوابق بیمار، خطرات حمله و نتایج مراکز پاراکلینیک، با اطمینان به روز می شوند و به شما کمک می کنند به سهولت از طریق ابر دکتر لینک دسترسی داشته باشید.
 • خدمات ما می تواند موقعیت مدیریتی داده های کنونی شما را ارزیابی کرده، به شما نشان دهد چه داده های فراوانی می تواند برای سازمانتان انجام دهد و مراحل را برای رسیدن به آن برنامه ریزی کند.
 • ما می توانیم به شما کمک کنیم تا یک راه حل داده ای بزرگ را که با اهداف شما سازگار است، توسعه داده و مزایای راه حل تان را با ابزار هایی برای اطمینان کاربرد آن با بالاترین پتانسیل، حمایت و سازگاری افزایش دهیم.
بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.